Penthouse Collection
Rádi bychom Vás informovali, že náš projekt získal Cenu za architekturu a Cenu veřejnosti v Praze 7 v soutěži Realitní projekt roku 2019.

O architektech z LOXIA

Architektonické studio LOXIA staví lepší místa pro život už přes 25 let. Své myšlenky a filozofii vložili od svého vzniku do více než stovky velkých projektů, a to nejen v hlavním městě. Architekturu vnímá LOXIA nejen jako umění, ale i vášeň a poslání.
Zhlédněte video
Za čtvrt století LOXIA nejen navrhovala, projektovala a stavěla, ale také vychovala mnoho architektů a inženýrů a vždy se opírala o týmového ducha a přátelskou atmosféru. Kromě rezidenčních projektů se studio věnuje také revitalizaci parků, rekonstrukcím památek a přeměně nevyužívaných brownfieldů, které proměňuje na krásná místa pro život.
Pište dál její příběh

S respektem k místu

Historická vila, která byla původně správcovskou budovou Trojského zámku, je precizně zrekonstruovaná a nabízí vše, co k dnešnímu luxusnímu bydlení patří. Je to vila, historický barokní zámeček a netypický penthouse v jednom. Nachází se v renovovaném klasicistním domě s arkádami a nabízí nejlepší výhledy na Trojský zámek a jeho zahrady. Piště dál její příběh.
Domluvte si prohlídku

Vyberte si svůj životní styl

Penthousy v Chateau Troja Residence mají soukromé garáže a výtahy, umožňující výhradní a přímý vstup do obytného prostoru.

Penthousy

Zde najdete přehled všech nabízených Penthousů v projektu Chateau Troja Residence.
Číslo bytu Budova Dispozice Patro Podlahová
plocha
Plocha
teras
Ostatní
plochy
Plocha garáže Plocha
celkem
Stav /
Cena v Kč
Půdorys Více
informací
7 TULIP 5+kk -1, 3.NP 298,1m² 11m² 43m2 352,1m² K dispozici

Vyberte si svůj Penthouse

Jakmile projdete kovanou bránou Chateau Troja Residence, je to jako byste vstoupili do méně uspěchané doby.
Čtyřsetletý dvůr je se svými historickými budovami součástí národního kulturního dědictví a zároveň na seznamu UNESCO.
A B I J1 J2
Levender
Building A 421 m2

Lokalita

Troja, rozprostírající se podél břehu řeky Vltavy, je výjimečnou čtvrtí – tichá rezidenční oblast se spoustou zeleně, chráněná před ruchem velkoměsta, přitom však pouhý kousek od centra města a plná energie a vitality.
Ukázat více

Vybavenost a zázemí

Nepřetržitá služba recepce
Vstupní brána se zabezpečením
Udržovaná zahrada
Restaurace
Společenská místnost
Vstupní lobby

Projekt

Centrem Chateau Troja Residence je renesanční nádvoří z 16. století. Nabízí tak jedinečnou příležitost bydlení v uzavřeném rezidenčním objektu v jedné z nejžádanějších a nejluxusnějších čtvrtí Prahy přímo na břehu Vltavy.
Ukázat více

Kontakt

Domluvte si prohlídku. Ochotně vás provedeme celým areálem Chateau Troja Residence a zodpovíme vaše případné otázky. Získáte detailní představu o bydlení v tomto unikátním projektu, který jsme po desetiletích chátrání přivedli zpět k životu.
TULIP
Budova B | 336 m²
B
TULIP

Budova B | 336 m²
298,1m²

VÍCE